KONTAKTNÍ INFORMACE
Mgr. Zdeněk Březa
alternativní psycholog

Strejcova 21
78901 Zábřeh
tel.: +420 732 621 086
z.breza@alternativnipsycholog.cz
NÁVŠTĚVNOST
"Každý bojovník ví, že určité okamžiky se opakují. Často se ocitneme před týmiž problémy a situacemi, jimž už jsme kdysi čelili, trápí nás to, protože si myslíme, že neumíme jít v životě vpřed, jestliže se nám těžké chvíle vracejí. "Tím už jsem prošel," stěžujeme si svému Srdci. "Jistě, prošel", odpoví Srdce," ale nikdy jsi to nepřekonal."
Paulo Coelho
Vítáme Vás.
 
 
Možná se už delší dobu trápíte a... cítíte, že je třeba NĚCO UDĚLAT, aby to vše, co žijeme, začalo dávat smysl.
Nehledáte-li už pouze líbivá slova, kterých je kolem nás všude plno, ale život nemění - a jste odhodláni postavit se čelem SAMI SOBĚ a SKUTEČNĚ PRO SEBE NĚCO UDĚLAT, pak jste tu správně.
 
 
Nenabízíme rychlá a bezbolestná řešení, protože víme, že sebepoznávání je nekonečný proces a Cesta každého z nás je jiná. Každý náš krok přináší dobré i to horší a je jenom NA NÁS, jak se k tomu postavíme. 
 
 
Cítit, RADOVAT SE ,tvořit, otevírat... to je Cesta, po které můžeme jít kousek společně.
Vytvořili jsme pro Vás bezpečný prostor, ve kterém se nemusíte bát podívat se sám sobě do očí,
ve svém trápení nemusíte být sami... jsme Tady a Teď, ... je možné ŽÍT TAK, JAK JSTE SI VŽDY PŘÁLI.
 
 
 
Těšíme se na setkání s Vámi...
AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

  Během doby, než se nám podařilo přesunout kancelář ze Šumperka do Zábřeha, se některým klientům zalíbilo scházet se v  přírodě v okolí těchto měst (příp. též Velkých Losin), kdy jsme si sedli do pohodlných křesel někde na louce s pěknými výhledy do okolí. smileyTěm, kterým by to i nadále vyhovovalo, chceme vyjít vstříc, a pokud bude pěkné počasí, je možné si návštěvu domluvit i v přírodě.smiley 

 

    Další možností je návštěva u Vás doma nebo v jiných vhodných místnostech, kde bychom nebyli vyrušováni a to na ose Velké Losiny - Šumperk - Zábřeh, případně v nejbližším okolí.

02/2018

Logo QuickWeb