KONTAKTNÍ INFORMACE
Mgr. Zdeněk Březa
psycholog

Strejcova 21
78901 Zábřeh
tel.: +420 732 621 086
z.breza@alternativnipsycholog.cz
"Odpor je důležitý. Bez něj je člověk protoplazma, která proteče pode dveřma. Odpor nám dává tvar, odpovídá na otázku."
Anežka Janátová

Multiagregát

 

 

 

UPOZORNĚNÍ

Obsah stránek slouží pouze k informativním účelům. Přístroj není zdravotnický prostředek a je určen pouze

k experimentálnímu použití. Použití strojku konzultujte se svým rodinným či odborným lékařem.

 

 

 

   Přístroj vynalezl před nějakými čtyřiceti lety pan Hubert Sztyper, léčitel, s jehož laskavým svolením mohu multiagregát vyrábět. Strojky vyrábím pouze na zakázku. 

 

   Přístroj má čtyři programy s pevně nastavenými frekvencemi. Každý program na jiný typ chorob, popř. na jinou část těla. Nejčastěji se používá frekvence 30 kHz, která je na neznámé záněty, popř. záněty hluboko v těle a také má nejrychlejší účinek.

 

4 programy:

 

  1.  30 kHz – Všeobecné a neznámé záněty, nejrychlejší způsob, když něco potřebujete

         (může také mírnit nebo pozastavit rozvoj HIV,  rakoviny)

 

    2.  15 kHz – Infekční nemoci vnitřních orgánů

                     (cukrovka, rakovina, žaludeční vředy, větší záněty)

 

                3.  1,5 kHz – Infekce střev

                     (žaludeční vředy, bolení kloubů, paraziti, roupy, infekce zubů)

 

                4.  500 Hz – Kožní nemoci

                    (bakterie, plísně, bradavice)

 

    Přístroj se přikládá na postižené místo na těle (popř. kolem něj – nedoporučuje se přikládat multiagregát na jizvy a znaménka) a drží se na něm tak dlouho, dokud to pálí, svědí,… Pokud kůže pálí příliš, tak se raději přikládá přístroj na dané místo častěji, v kratších intervalech, nejen během jednoho dne, ale léčebná kúra se rozloží i na více dnů po sobě. Jinak by mohlo dojít k „popálení“ kůže. Infikovaná místa mohou, ale také nemusí při aplikaci přístroje na kůži pálit, brnět, svědit, červenat, můžete mít pocity tepla či chladu. 

 

  Během léčby se používá, buď pouze samotný strojek přikladáním vestavěných elektrod na tělo, nebo když jsou místa, která potřebujeme ošetřit od sebe vzdálenější, použijeme měděné elektrody, které se zapojují pomocí vodičů do vestavěných elektrod (viz předposlední obrázek). Měděné elektrody můžeme držet v rukách, nebo si na jednu položit nohu a druhou držet v ruce na stejné straně těla (popř. křížem na druhé straně těla), či přikládat si elektrody na různé části těla podle potřeby (kde požadujeme, aby lokálně působila kombinace zvolené frekvence s podprahovými proudy a na větší vzdálenosti mezi elektrodami daná frekvence).

 

    Účinná je kombinace zvolené frekvence, která působí po celém těle a proudů, jenž mají léčivý účinek pouze do dvou centimetrů od konektorů (elektrod).

 

    Žádná terapeutická metoda ani přístroj nejsou samospasitelné. Někomu velmi pomůžou, jinému ne. Záleží na pokročilosti onemocnění, na tom jak moc, i jakým způsobem, se chceme vyléčit (ne jen léčitsmiley) a co jsme tomu ochotni vše podřídit, popř. ve svém životě změnit.

 

    Použití multiagregátu je kontraindikováno u těhotných žen, u pacientů  s kardiostimulátorem a malých dětí do dvou let.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY
Logo QuickWeb