KONTAKTNÍ INFORMACE
Mgr. Zdeněk Březa
alternativní psycholog

Strejcova 21
78901 Zábřeh
tel.: +420 732 621 086
z.breza@alternativnipsycholog.cz
NÁVŠTĚVNOST
"Jediná cesta ke změně, která zůstává otevřená, je to, že se přijmeme takoví, jací jsme a začneme na sobě pracovat od tohoto bodu."
Carlos Castaneda

Mgr. Zdeněk Březa

 

psycholog a certifikovaný terapeut

 

   Je absolventem pětiletého magisterského studia jednooborové psychologie na FF MU v Brně. Po vysokoškolských studiích  pracoval v ÚVN Praha, vrací se však na Moravu, kde pracuje několik let s mladými lidmi v rámci školního psychologického poradenství. Poté nastupuje do pedagogicko-psychologického centra, rozšiřuje své znalosti o problematiku specifických obtíží u dětí a absolvuje několik krátkodobých výcviků zaměřených na psychodiagnostiku. Společně s metodikem prevence organizuje a vytváří krátkodobé pobyty pro studenty.

 

   V roce 2008 se již plně osamostatňuje a pracuje v rámci různých zdravotnických a sociálních zařízení, začíná poskytovat individuální konzultace. S klienty pravidelně pracuje téměř po celé Moravě a dojíždí i do Čech. Jeho doménou se stávají lidé nejen s psychickým, ale též s tělesným handicapem. Rád také pracuje se staršími klienty, seniory.

 

   Podstoupil dlouhodobý sebezkušeností výcvik v kognitivní terapii a krátce poté i výcvik v synergicko-reflexní terapii. Ve své praxi propojuje psychické, tělesné a sociální, pohlíží na člověka jako na komplexní bytost, kde se tělo, duše a Duch vzájemně prolínají.

 

  

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

  Během doby, než se nám podařilo přesunout kancelář ze Šumperka do Zábřeha, se některým klientům zalíbilo scházet se v  přírodě v okolí těchto měst (příp. též Velkých Losin), kdy jsme si sedli do pohodlných křesel někde na louce s pěknými výhledy do okolí. smileyTěm, kterým by to i nadále vyhovovalo, chceme vyjít vstříc, a pokud bude pěkné počasí, je možné si návštěvu domluvit i v přírodě.smiley 

 

    Další možností je návštěva u Vás doma nebo v jiných vhodných místnostech, kde bychom nebyli vyrušováni a to na ose Velké Losiny - Šumperk - Zábřeh, případně v nejbližším okolí.

02/2018

Logo QuickWeb